Każdy przedsiębiorca ma wiele obowiązków oraz opłat do uregulowania bez względu na wielkość firmy. Terminowe wpłaty są bardzo ważne, bo ich brak może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji prawnych. Czy warto i gdzie wziąć kredyt na spłatę długu w US? Podpowiadamy!

Dług w Urzędzie Skarbowym – jak rozwiązać ten problem?

Mały, średni, czy duży przedsiębiorca – każdy bez względu na wielkość firmy i ilość pracowników jest zobowiązany do opłat w różnych instytucjach państwowych. W czasie gorszej passy, czyli spadku sprzedaży bądź innych problemów finansowych zaniedbujemy tego rodzaju formalności. To skutkuje tym, że później mamy dług, między innymi w ZUS lub US.

Zaległości z miesiąca na miesiąc rosną poprzez odsetki, a więc widmo poważnych konsekwencji jest coraz bardziej realne. Zajęcie rachunku bankowego, trafienie do bazy dłużników, czy wpis na hipotece – to tylko niektóre z efektów nieopłacenia obciążenia w Urzędzie Skarbowym.

Jeśli chcemy otrzymać kredyt w banku na rozbudowę lub na zupełnie inny cel związany z firmą musimy w pierwszej kolejności spłacić wszystkie długi, między innymi w Urzędzie Skarbowym. Jesteśmy również wykluczeni z możliwości starania się o dotacje, czy z udziału w wielu podobnych programach. To dla niektórych przedsiębiorstw oznacza podbramkową sytuację, niekiedy nawet wizję bankructwa. Można:

  • starać się o umorzenie naszych zobowiązań, ale to nie jest wcale proste
  • spróbować jak najszybciej uregulować zobowiązanie zaciągając specjalny typ kredytu na spłatę długu w US.

Gdzie wziąć kredyt na spłatę długu w US?

W sytuacji, gdy decydujemy się na kredyt na spłatę Urzędu Skarbowego, warto skorzystać z oferty Spłata Chwilówek. Mamy tu przejrzyste i jasne warunki umowy, poza tym firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Możemy uzyskać nawet do 500 tysięcy złotych, a okres kredytowania maksymalnie sięga aż 144 miesięcy. Co ważne pod uwagę bierze się przychód, a nie dochód. Pożyczka na oddanie zaległości wobec Urzędu Skarbowego w SpłataChwilówek to minimum formalności. W przypadku banków jest zdecydowanie więcej spraw do załatwienia. Poza tym bada się jeszcze naszą historię kredytową.

Pożyczka uzyskana w SpłataChwilówek ma szereg zalet, między innymi:

  • to szybki sposób na całkowitą regulację kłopotliwych zobowiązań w US, a także zaprzestanie wzrostu odsetek
  • możemy zyskać potrzebny zastrzyk gotówki na zupełnie inny cel, na przykład na rozwój przedsiębiorstwa – wystarczy starać się o większą sumę niż potrzebujemy na dług
  • finansowanie ma funkcję pomostową, a więc cena będzie zbliżona do kredytu zaciągniętego w banku
  • nie ma dodatkowego ubezpieczenia, a to mocno wpływa na spadek kosztów.

Na stronie www.splatachwilowek.pl możesz obliczyć kredyt, korzystając ze specjalnego kalkulatora online. Pokazuje on wysokość i liczbę rat, a także należność odsetek. Więcej informacji uzyskamy, kontaktując się z firmą drogą mailową lub telefonicznie, tudzież posługując się formularzem dostępnym na SpłataChwilówek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here