Platforma logistyczna epaka.pl to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy chcą szybko i tanio nadać przesyłkę kurierską. Korzystanie z usług operatora logistycznego pozwala w prosty sposób przejrzeć koszty wysyłki poszczególnych firm kurierskich i wybrać najbardziej atrakcyjną cenowo propozycję. Przeczytaj, jak działa platforma epaka.pl.

Jak działa platforma logistyczna epaka.pl?

Zasada działania platformy logistycznej epaka.pl jest w gruncie rzeczy banalnie prosta. Epaka.pl daje Ci możliwość wysłania przesyłki za pośrednictwem dowolnie wybranej firmy kurierskiej. Operator logistyczny dysponuje aktualnymi informacjami na temat ofert poszczególnych firm kurierskich. W momencie zmiany zasad przez któregokolwiek z przewoźników informacje są natychmiast aktualizowane w obrębie platformy.

Dlaczego jest to dla Ciebie korzystne? Korzystając z platformy logistycznej, możesz w prosty sposób wybrać najlepszą cenowo ofertę. Przecież nie jesteś w stanie na bieżąco analizować ofert kilkunastu firm kurierskich i na tej podstawie wybrać najtańszą opcję. Platforma logistyczna epaka.pl dokonuje za Ciebie czasochłonnej analizy ofert. Ty dostajesz niejako na talerzu proste zestawienie z kosztem wysyłki wskazanej przez Ciebie paczki. Twoim zadaniem jest jedynie wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jakie przesyłki można wysłać za pośrednictwem platformy logistycznej?

Platforma epaka.pl pozwala nadać przesyłkę w formie koperty, paczki oraz palety. Na platformie dostępna jest możliwość nadania przesyłek krajowych oraz zagranicznych. Co istotne nie ma limitu nadawanych przesyłek. Dlatego też z usług operatora logistycznego mogą korzystać nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy wysyłający dużo i często. Platforma logistyczna oferuje także długą listę usług dodatkowych, począwszy od ubezpieczenia przesyłki, a kończąc na dostawie w konkretnym przedziale czasowym. Ty wybierasz, jakie usługi Cię interesują, a epaka.pl sprawdza, które firmy kurierskie są w stanie zrealizować to zlecenie.

Jak nadać przesyłkę przez epaka.pl?

Nadanie przesyłki poprzez platformę epaka.pl jest banalnie proste. Tak naprawdę nie wymaga nawet rejestracji na platformie. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Zamów kuriera” i wypełnisz intuicyjny formularz, który składa się z 4 sekcji:

– dane przesyłki,

– dane adresowe nadawcy i odbiorcy,

– wybór dodatkowych usług,

– podsumowanie.

Po wypełnieniu 3 pierwszych sekcji w zakładce „podsumowanie” otrzymasz zestawienie ofert cenowych dla Twojej przesyłki. Jednym kliknięciem będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą opcję.

W tym samym oknie możesz w wygodny sposób opłacić przesyłkę kurierską kartą, przelewem online lub Blikiem. Korzystając z omawianego panelu, będziesz w stanie wysłać jednocześnie wiele przesyłek.

Określając szczegóły zamówienia, możesz wybrać opcję odbioru przesyłki pod wskazanym adresem lub nadania jej w punkcie nadań. Analogiczny wybór masz w przypadku dostawy przesyłki. Na stronie epaka.pl jesteś w stanie szybko zlokalizować najbliższy punkt nadań. Platforma pozwala także na śledzenie nadanych przesyłek. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić, na jakim etapie podróży jest nadana przez Ciebie paczka.

Platforma logistyczna epaka.pl to bardzo wygodna forma nadawania przesyłek kurierskich zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Co istotne epaka.pl pozwala w ciągu kilku sekund wybrać nie tylko najszybszą, ale także najtańszą firmę kurierską.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here