Kartony z automatycznym dnem to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu, dlatego są idealnymi opakowaniami dla branży e-commerce. Szybko się je montuje, mają bezpieczne oraz wygodne zamknięcie, są także wytrzymałe, bo dno jest wzmocnione dodatkową warstwą tektury.

Firmy chcą optymalizować wszelkie procesy, w tym także pakowanie towarów do wysyłki. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw z branży e-commerce, w których dziennie przygotowuje się sporo paczek. W tym przypadku ważne jest, by przesyłka była zapakowana szybko, ale także, by dotarła w nienaruszonym stanie do klienta. I tu z pomocą przychodzą kartony z automatycznym dnem.

Kartony z automatycznym dnem to oszczędność czasu i wygoda

Ten rodzaj kartonów to rozwiązanie niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Można ich używać do wysyłania i transportowania towarów, ale także ich przechowywania. Podstawową zaletą jest możliwość złożenia i rozłożenia w kilka sekund. Pakowanie przesyłek jest wielokrotnie szybsze niż w przypadku stosowania tradycyjnych pudełek. Nie ma konieczności stosowania taśmy klejącej. Karton składa się poprzez naciśnięcie boków, dzięki czemu czas pakowania bardzo się skraca. A jeśli używa się kartonów z automatycznym dnem i samoprzylepnym zamknięciem, czas ten jest jeszcze krótszy. Kartony tego typu są oczywiście droższe niż tradycyjne, jednak z uwagi na dużą oszczędność czasu ich zakup jest dla większości firm opłacalny.

Kartony mają wzmocnione dno i są wykonane z wielowarstwowej tektury falistej, więc świetnie chronią przesyłane przedmioty. Mogą służyć do przesyłania praktycznie wszystkiego, także towarów delikatnych i kruchych.

Rodzaje kartonów z automatycznym dnem

Kartony tego typu dostępne są w 4 wersjach, tj.:

  • wykonane z tektury 3-warstowej
  • wykonane z tektury 5-warstwowej
  • z samoprzylepnym zamknięciem
  • z podwójnym paskiem samoprzylepnym.

Najwygodniejsze w użyciu są te wyposażone w samoprzylepne zamknięcia. Nie ma konieczności stosowania taśmy klejącej. Z kolei kartony z podwójnym paskiem samoprzylepnym świetnie sprawdzą się w działalności sklepów internetowych, gdyż umożliwiają zamknięcie paczki nie tylko przed wysyłką, ale także w przypadku zwrotu towaru.

Kartony z automatycznym dnem idealne dla branży e-commerce

Kartony z automatycznym dnem na Rajapack.pl to idealne rozwiązanie dla branży zakupów online. To co ma w tym wypadku znaczenie to trwałość opakowania i jego wygląd, a także łatwość zapakowania, rozpakowania i ewentualnego powtórnego zapakowania przy zwrocie towaru. Kartony z automatycznym dnem są trwałe i wytrzymałe, zatem towar z dużym prawdopodobieństwem trafia do klienta w nienaruszonym stanie. Pudełko ma jednak spełniać nie tylko funkcję opakowania jako takiego, ale także jest narzędziem reklamowym – musi zatem być estetyczne, a warto, by było także spersonalizowane. Takiej personalizacji można dokonać przez nadruk na pudełku czy też naklejenie spersonalizowanej taśmy klejącej czy naklejki. Firmy produkujące opakowania oferują również takie dodatkowe usługi.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here