Jeśli tak – koniecznie sprawdź magazyny self storage. Magazyn self storage  to nowość na polskim rynku –  jest to koncepcja magazynowa stworzona aby pomóc osobom z niewielkimi potrzebami magazynowymi, dla których klasyczne magazyny są po prostu zbyt duże, a co za tym idzie zbyt drogie. Self storage to znakomita opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Dodatkowa przestrzeń przydaje się do magazynowania osobistych rzeczy, sprzętu, czy też narzędzi. Ilość zastosowań jest niemal nieograniczona, a wszystko zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb.

Czym jest magazyn self storage?

Magazyn self storage to nic innego, jak niewielki magazyn samoobsługowy. Występują one w wielu modelach oraz rozmiarach. Są one bezpieczne, gdyż z reguły wyposażone są w zamki z indywidualnymi kodami dostępu, alarm, a także ochronę terenu na którym są zlokalizowane. Oprócz tego są one bardzo wygodne w użytkowaniu – samochód dostawczy może bez trudu podjechać pod same drzwi kontenera.

Dostępne są zarówno boksy o bardzo małej, jak i całkiem sporej powierzchni. Na rynku znajdziemy magazyny od 1 do 30 metrów kwadratowych.

Wiele osób obawia się, że wynajem samoobsługowego magazynu jest bardzo drogi. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż warunki umowy dopasowywane są do każdego przypadku w sposób indywidualny. Należy dodać, że istnieje możliwość podpisania umowy nawet na kilkanaście dni, z czego najczęściej korzystają osoby prywatne np. podczas remontu lub przeprowadzki. Taka elastyczność w podejściu do klienta do zaleta bardzo doceniana przez klientów magazynów self storage.

Wykorzystanie magazynu samoobsługowego

Magazyn self storage może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów. Może on stanowić miejsce przechowywania rzeczy osobistych poza sezonem np. odzieży zimowej, sprzętu sportowego (rower, narty, sanki), czy też opon zimowych. Samoobsługowy magazyn znakomicie sprawdzi się również podczas magazynowania sprzętu budowlanego, narzędzi, palet, surowców i materiałów, czy towaru. Dzięki magazynom self storage przechowywanie rzeczy stało się o wiele łatwiejsze. Bez wysiłku utrzymamy porządek w domu czy firmie, nie musząc przejmować się poniewierającym się sprzętem, z którego na co dzień nie korzystamy.

Magazyny self storage to także prawdziwy hit wśród osób prowadzących sklepy internetowe. Jest to opcja o wiele tańsza i wygodniejsza, niż wynajem tradycyjnego magazynu.

Jeśli zatem rzeczy przestają Ci się już mieścić w mieszkaniu, już wiesz gdzie powinieneś się udać! Najbliższy magazyn self storage znajdziesz w serwisie: www.kartonado.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here