Nie ważne, czy masz 15, 18 czy 50 lat – dziś każdy „istnieje” w sieci. Ogląda wiadomości, robi zakupy, poznaje znajomych… a gdyby tak… móc zarabiać siedząc przed komputerem? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! Jak to zrobić? Podpowiedzi znajdziesz poniżej, ale na początku zastanów się w czym jesteś dobry, jaka forma zarobku będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i czy masz na tyle samozaparcia, dyscypliny i wiary w siebie – by móc zarobić!

Kilka sposobów na zarabianie bez wychodzenia z domu, mając dostęp do internetu:

  1. Ankiety bądź klikanie w reklamy (50-500zł miesięcznie) – możesz zarabiać w sieci poprzez wyrażanie swoich opinii czy na oglądaniu reklam, sprawdzonymi, pewnymi i wypłacalnymi portalami są: Toluna, Ankiety Moneyo, Swiat Opinii, i-Say, GreenPanthera, Opinie.pl, Clixsense. Najlepiej zarejestrować się we wszystkich miejscach i czekać na maile z ankietami!
  2. Inwestycje w innowacyjne projekty (0-nieskończoności zł…) – to tak zwane KRYPTOWALUTY – słyszeliście? Poczytaj o tym więcej i sprawdź, czy się sprawdzisz na działaniach z kryptowalutami?
  3. Własny sklep internetowy – to dość… skomplikowana sprawa, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś zarabiać na sprzedaży – to ta internetowa wychodzi najtaniej. Musisz jednak przeanalizować rynek i wybrać odpowiednią niszę (np. akcesoria komputerowe, sklepy e-commerce, księgarnie internetowe). Trzeba zaznaczyć, że do prowadzenia sklepu internetowego, musisz prowadzić działalność gospodarczą.
  4. Kanał na YouTube – Treść może być oczywiście dowolna (byle zgodna z Polityką programu), zarabiasz oczywiście na ilości wyświetleń Twoich programów.
  5. Praca jako Freelancer – usługi przez internet – możesz tworzyć teksty na różnego rodzaju strony internetowe, możesz tworzyć opisy produktów, robić projekty graficzne, prezentacje, strony internetowe, tłumaczenia, dostarczanie fotografii, udzielanie porad, prowadzenie szkoleń – Ty ustalasz kwotę za jaką sprzedasz dany tekst czy za jaką będziesz pełnił daną usługę.

Poszukajcie informacji w sieci, na temat każdego z wymienionych sposobów na zarobek bez wychodzenia z domu, a przekonasz się, że i Ty możesz zacząć zarabiać w sieci!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here