Zdrowe jedzenie jest w modzie! Wzrosty na rynku bakalii wyraźnie wskazują, że nie jest to wyłącznie chwilowy trend. Polacy kupują coraz bardziej odpowiedzialnie. Sięgają po produkty, które są nie tylko smaczne, ale także niskoprzetworzone – bez niepotrzebnych cukrów, konserwantów i chemicznych ulepszaczy smaku. Podpowiadamy, po jakie produkty najchętniej sięgają nowocześni konsumenci.

Bakalie – konkurencja dla niezdrowych przekąsek w automatach vendingowych i strefach przykasowych

Szybko znaczy niezdrowo? Niekoniecznie! Polacy są coraz bardziej świadomi negatywnych skutków spożywania wysokoprzetworzonej żywności i braku aktywności fizycznej. Z drugiej strony – szybki tryb życia nie zawsze pozwala na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Dlatego taką popularnością cieszą się automaty vendingowe znajdujące się na dworcach, przystankach autobusowych, w placówkach edukacyjnych czy biurach.

Marka Bakalland – od lat ciesząca się zaufaniem wśród konsumentów – umiejętnie łączy oba trendy. Stale uzupełnia linię bakalii przekąskowych o nowe produkty. Batony zbożowe i proteinowe, pestki, ziarna, suszone owoce i orzechy w wygodnych opakowaniach można znaleźć już nie tylko w automatach vendingowych, ale także w strefach przykasowych. To poważna konkurencja dla typowych produktów impulsywnych – batonów, lizaków, gum czy cukierków. To pokazuje, jak duża zmiana nastąpiła w konsumenckiej świadomości.

Suszone owoce, pestki i orzechy – nie tylko do ciast i wypieków

Orzechy, suszone owoce i pestki dyni Bakalland sprawdzają się nie tylko jako dodatek do jogurtów, deserów, ciast i wypieków, ale także jako samodzielna przekąska. Nie wymagają żmudnego przygotowania, ale są bogate w składniki odżywcze. Dzięki temu idealnie nadają się do szkoły, pracy lub w podróży. Są coraz większą konkurencją dla tradycyjnych, nie zawsze zdrowych, przekąsek, które ratują przed „małym głodem” – chipsów, paluszków, słodkich batoników czy zupek w proszku.

Gdzie zamówić zdrowe przekąski?

Zdrowe przekąski do sklepików szkolnych, automatów vendingowych, siłowni i klubów fitness możesz zamówić na stronie ebakalland.pl. Nowoczesna platforma internetowej sprzedaży bakalii powstała w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorców. W ofercie marki w kategorii przekąskowej znajdują się m.in. orzechy, pestki dyni, słonecznika, prażona kukurydza, mieszanki bakaliowe, suszone owoce oraz batony w wygodnych i praktycznych opakowaniach.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here