Większość z nas przyzwyczaiła się do robienia zakupów w Internecie. Najczęściej kupujemy artykuły, które nie mają daty ważności. Są to zatem między innymi różnego rodzaju tekstylia, wyposażenie domu, książki, zabawki. Pewne doświadczenie zakupowe podpowiada nam, aby skorzystać z oferty sklepów, które mają dobre opinie i są kompleksowo wyposażone. Szkoda nam czasu na szukanie każdego produktu w innej hurtowni. I to niezależnie czy robimy zakupimy do firmy, czy do domu. Chcemy mieć szansę na możliwie całościowy zakup, aby ograniczyć koszty przesyłki. Jeśli naszym celem jest zaopatrzenie się w różnego typu artykuły opakowaniowe, to warto skorzystać z oferty hurtowni internetowej. 

Który sklep oferuje szeroki asortyment materiałów opakowaniowych?

Z całą pewnością można polecić sklep epakowacz.pl. Jest to hurtownia materiałów opakowaniowych. Firma współpracuje z najlepszymi producentami tego rodzaju wyrobów. Głównym celem pracowników sklepu jest jak największe zadowolenie klienta i możliwość realizacji jego potrzeb w zakresie oferowanego asortymentu.

Epakowacz.pl wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością produktów. Wyroby te posiadają atrakcyjną cenę. Dla stałych klientów przewidziano kuszące rabaty. Co ciekawe, przy większych zamówieniach klient ma możliwość negocjacji ceny. Do tego ma zagwarantowaną terminową dostawę, jasny i przejrzysty system płatności oraz możliwość zamówienia produktów według własnych potrzeb. Nic więc dziwnego, że hurtownia cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród kupujących.

Jakiego rodzaju produkty są dostępne?

Asortyment sklepu jest nad podziw rozbudowany i obejmuje takie kategorie produktowe jak:

  • pudełka i kartony, w tym: małe, średnie, duże, „od ręki”,
  • odporny na uszkodzenia papier pakowy,
  • koperty bąbelkowe, listowe, foliowe i foliopaki,
  • taśmy pakowe (akrylowe, kolorowe, kauczukowe, z indywidualnym nadrukiem, dyspensery do taśm pakowych) oraz taśmy bandujące (polipropylenowe, poliestrowe, zestawy do pakowania),
  • folie, w tym: folie stretch w różnych kolorach oraz folie bąbelkowe,
  • tektura falista i lita,
  • reklamówki i worki na śmieci,
  • wypełniacze do paczek,
  • linki jutowe oraz sznurki jutowe i sznurki bawełniane.

Wszystkie te produkty służą do takiego zapakowania przesyłki, aby bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Jak widać, w sprzedaży są wyroby przeznaczone do pakowania rzeczy różnego typu (na przykład o różnych gabarytach lub wadze). Dla kogoś, kto prowadzi sklep internetowy, ma to ogromne znaczenie. Celem jest szybki i wygodny dobór opakowania do wielkości zamówienia.

Czy w sprzedaży są także etykiety?

Etykiety są niezwykle przydatne, gdy w paczce znajdują się produkty, które w trakcie transportu mogą ulec uszkodzeniu. Etykiety pełnią zatem funkcję informacyjną. W sprzedaży znaleźć można etykiety samoprzylepne oraz etykiety termiczne. Dzięki właściwie dobranej nalepce magazynier, kurier czy odbiorca ma zatem wiedzę, że w paczce znajduje się na przykład szkło.

Warto podkreślić, że etykiety mogą pełnić również funkcję reklamową. W ofercie epakowacz.pl znajdują się bowiem naklejki, które mogą posiadać logo firmy lub inną treść wskazaną przez klienta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here