FLYERALARM realizuje 15 000 zamówień dziennie, obsługuje 1,5 mln klientów rocznie i jest jedną z największych drukarni online w Europie – a teraz wzmacnia swoją pozycję w Polsce.

Sklep internetowy FLYERALARM rozpoczął swoje funkcjonowanie na polskim rynku od 2010 roku, ale dotychczas firma koncentrowała się na innych rynkach europejskich.

„Polski rynek stał się interesujący dla spółki, ze względu na ogromny potencjał ekonomiczny kraju oraz systematyczny wzrost sprzedaży online w polskim sklepie internetowym FLYERALARM. Wzrost liczby lojalnych klientów zachęca do dalszych inwestycji. Sukces, satysfakcja i wzrost biznesu naszych klientów są dla nas najważniejsze”, komentuje Magdalena Wypychowicz, Country Manager Polska.

Firma otwiera nowy oddział w Warszawie w celu aktywnego pozyskiwania klientów, rozszerzenia palety usług i zagwarantowania profesjonalnej obsługi polskiego klienta. Budowanie bezpośrednich relacji z odbiorcami, słuchanie ich potrzeb oraz monitorowanie rynku przyczyni się do dalszego rozwoju biznesu w Polsce.

Wartość rynku indywidualnie oznakowanych materiałów promocyjnych szacowana jest na 2 miliardy złotych polskich. Konkurencja jest zróżnicowana i rozdrobniona, na rynku działają zarówno małe, lokalne firmy jak i duże drukarnie z kapitałem zagranicznym, a także gracze międzynarodowi.

FLYERALARM oferuje szerokie spektrum produktów i usług, ponad 3 miliony wariantów w 1 200 kategoriach. Ponad 90% z nich jest produkowane we własnych drukarniach, ze 100% kontrolą jakości od momentu złożenia zamówienia do wysłania do zamawiającego.

Firma produkuje każdy rodzaj promocyjnych materiałów drukowanych, od ulotek i wizytówek do wielkoformatowych tablic reklamowych i banerów. Oferuje także kompleksowe wyposażenie stoisk targowych, szeroki asortyment produktów reklamowych dla restauracji i hoteli oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe. Zamówienia są dostarczane w trybie standardowym, ekspresowym lub dla wybranego asortymentu – w ciągu doby tzn. overnight.

FLYERALARM posiada nowoczesny park technologiczny, a maszyny drukujące są wymieniane co 3 lata. Skala ponad 15.000 zamówień realizowanych każdego dnia pozwala na wysoką optymalizację i redukcję kosztów jednostkowych. W wielu kategoriach produktowych, ceny oferowane przez FLYERALARM są najniższe w Europie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here