Najnowszy iPhone (oznaczony liczbą 12) miał swoją premierę w zeszłym roku, dlatego niektórzy klienci mogą mieć wątpliwości czy warto obecnie kupować ten telefon. Na szczęście poniższe informacje pomogą ci w podjęciu decyzji.

  1. Zalety nowego iPhone’a
  2. Najlepsze ceny iPhone 12
  3. Czarny iPhone – uniwersalny wybór

Kupując nowy iPhone, należy mieć na uwadze to, że telefon dostępny jest w kilku wariantach (zwykłym oraz Pro), a każdy z nich oferowany jest w różnych wersjach kolorystycznych oraz z inną ilością pamięci.

Zalety nowego iPhone’a

Pierwszą istotną zmianą, którą Apple wprowadziło wraz z premierą telefonów iPhone 12, jest zastosowanie nowego procesora. Tym razem firma postawiła na Apple A14 Bionic, który zdaniem producenta jest o połowę wydajniejszy niż procesory stosowane w telefonach innych firm. Telefon ma specjalny system dwóch aparatów z trybem nocnym. Dzięki temu niezależnie od pory będziesz mógł zrobić doskonałe zdjęcia. Nowy iPhone 12 niebieski wyposażony jest w wyświetlacz OLED. W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji iPhone tym razem powierzchnia ekranu została rozciągnięta aż do krawędzi. Nie musisz się jednak martwić ewentualnymi uszkodzeniami wyświetlacza, ponieważ został on pokryty wytrzymałą warstwą Ceramic Shield. Dzięki temu telefon jest nawet cztery razy bardziej odporny na upadki.

Najlepsze ceny iPhone 12

Osoby, które chcą mieć sprzęt na lata, na pewno docenią fakt, że nowe telefony iPhone są wodoszczelne. Duży wybór modeli znajdziesz w zakładce iPhone 12 w sklepie Lantre, dzięki czemu dopasujesz parametry do swoich potrzeb. Chociaż obecnie wiele danych można przechowywać w chmurze, co pozwala zaoszczędzić miejsce w budowanej pamięci, lepiej dopłacić i kupić iPhone’a z większą ilością gigabajtów. Początkowo może się to wydawać niepotrzebne, ale należy pamiętać, że nowoczesne gry i aplikacje zajmują coraz więcej miejsca, a do tego dochodzą regularne aktualizacje systemu. Nie warto więc kupować najnowszego iPhone’a z małą ilością pamięci, ponieważ znacznie ograniczy to możliwości sprzętu.

Czarny iPhone – uniwersalny wybór

Apple oferuje nowy model swojego najpopularniejszego produktu w wielu różnych wariantach, ale wciąż klienci preferują sprawdzone rozwiązania. Jeżeli masz wątpliwości, czy wybrać telefon w kolorze złotym, białym lub niebieskim, wybierz ponadczasową czerń. Elegancki iPhone 12 czarny wygląda świetnie w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy wyciągniesz go w celu zrobienia wspólnego zdjęcia ze znajomymi, czy podczas prowadzenia rozmów biznesowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here