Butelka Dafi – zawsze z Tobą

0
1560

Doskonałe rozwiązanie dla osób żądnych przygód, dla których dobre przygotowanie się do podróży to podstawa.

Jesteś osobą aktywną i nie lubisz siedzieć w miejscu? Fascynują Cię podróże i bez nich nie wyobrażasz sobie życia? To zupełnie jak bez wody. Niezależnie od tego gdzie jesteś, co robisz i jak wielką przygodę właśnie przeżywasz, zawsze musisz pamiętać o tym, by zapewnić swojemu organizmowi odpowiedni stopień nawodnienia. Jak to zrobić, by było wygodnie, ekonomicznie, bezpiecznie i ekologicznie?

Woda pitna za granicą

W wielu krajach ryzykownym jest picie wody, która nie była butelkowana. Zależy to od kraju i jakości wody kranowej w danym Państwie. Wynika to z zupełnie innej flory bakteryjnej niż ta, do której jesteśmy przystosowani w Polsce. Nie warto ryzykować rozstrojem żołądka, dlatego głównie decydujemy się na wodę w butelce. Za nią natomiast możemy zapłacić wysoką cenę, szczególnie jeśli podliczymy koszty wody na przestrzeni całego wyjazdu. Do tego dochodzi świadomość ilości zużytych butelek plastikowych, które będą rozkładały się przez wieki.

Idealnym rozwiązaniem jest butelka filtrująca. Mała, poręczna, zawsze zapewnia czystą i smaczną wodę, a przy tym używając jej regularnie nie generujesz każdego dnia nowych śmieci. Koszt filtra jest również nieporównywalnie niski w stosunku do ilości wody jaką otrzymujesz. Zobacz na https://dafi.pl.

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

Butelka z filtrem w górach

Dla miłośników górskich wędrówek Butelka Dafi, to ogromne ułatwienie. Wiadomo, że na szlaku nie znajdziemy sklepu, a ceny w schroniskach są potwornie wysokie. Z tych powodów zwykle dźwigamy duże butelki z wodą, szczególnie jeśli towarzyszą nam dzieci, które są jeszcze zbyt małe na to, by nosić wodę, ale pić też muszą. Butelka z filtrem znacznie odciąży Twój kręgosłup.

Od teraz nie musisz się już martwić o to, że skończy Ci się woda pitna podczas wycieczki. Wożąc ze sobą butelkę z filtrem, zawsze masz pewność, że jesteś bezpieczny i dbasz o swój organizm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here