Geografia jest ciekawą nauką pozwalającą poznać świat, dlatego cieszy się zainteresowaniem wśród wielu młodych ludzi. Podczas zakupu prezentu warto mieć na uwadze pasje nastolatka i wybrać gadżet, który w interesujący sposób będzie do nich nawiązywał. Pomysłów na obdarowanie miłośnika geografii jest naprawdę dużo!

1. Mapa świata w oryginalnym wydaniu

Dla dziecka, które lubi poznawać świat, mapy zdrapki to idealny prezent. Dzięki możliwości odkrywania kolejnych miejsc taki prezent będzie nie tylko elementem ozdobnym ściany, ale również ciekawym sposobem nauki rozmieszczenia kontynentów, państw i stolic. Niektóre mapy ukazują również najważniejsze zabytki konkretnego miejsca.

2. Zegar z mapą

Kolejny gadżet, który motywem przypomina nastolatkowi o jego pasji. Warto wybrać zegar, który będzie miał nowoczesny charakter i wpasuje się w aranżację pokoju.

3. Kubek podróżnika i pasjonata geografii, również tej fantastycznej

Każdy nastolatek ma ulubione filmy, seriale i kreskówki. Jeśli interesuje się nie tylko geografią naszego świata, ale również tego wymyślonego przez autora powieści i scenariuszy fantastycznych, to kubek z mapą magicznego świata sprawi mu mnóstwo radości, pobudzając wyobraźnię i zachęcając do doświadczania nowych przygód.

4. Notes do planowania podróży

Młody człowiek, jako pasjonat geografii, szybko stanie się miłośnikiem podróży i zwiedzania. Solidny notes wykonany z wysokiej jakości materiałów będzie sposobem na zaplanowanie pierwszych lub kolejnych podróży, a także miejscem na wyznaczenie celów i priorytetów w życiu. Notes posłużyć może również jako miejsce do zapisywania ciekawostek z lekcji geografii.

5. Puszka na pamiątki i drobiazgi

Nowoczesna puszka może być pojemnikiem na elementy przywiezione z podróży lub na ciekawostki z lekcji geografii, które zapisane na małych karteczkach posłużą za wyznaczone cele na przyszłość. Puszka może być również skarbonką, z której pieniądze przeznaczone będą na pierwszą, odległą podróż.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here